OFERTA DLA DOMU

Chcesz budować swoją niezależność energetyczną? Zainwestuj w energię ze słońca i zabezpiecz się przed stale rosnącymi cenami prądu. Teraz jest to bardziej możliwe i mniej kosztowne niż kiedykolwiek wcześniej.

Instalacja fotowoltaiczna daje wolność energetyczną – pozwala na zasilanie całego domu w energię elektryczną. Taka inwestycja jest nie tylko ekonomicznie opłacalna, ale też ekologiczna.

Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne od A do Z. Odciążamy naszych klientów z wszelkich formalności.

JAK REALIZUJEMY NASZĄ USŁUGĘ

1

ZBADANIE INDYWIDUALNYCH POTRZEB KLIENTA

Ten etap to określenie zapotrzebowania energetycznego w celu doboru odpowiedniej wielkości instalacji. Zebranie podstawowych informacji o budynku: umiejscowienia, nasłonecznienia, zacienienia, w celu możliwości przedstawienia oferty.

2

PRZEDSTAWIENIE SPERSONALIZOWANEJ OFERTY

Przystępujemy do przedstawienia indywidualnej oferty dostosowanej do konkretnych potrzeb i preferencji danego klienta.

.

3

SPOTKANIE I OMÓWIENIE SZCZEGÓŁÓW MONTAŻU INSTALACJI

Osobiste spotkanie z klientem w celu przedstawiania szczegółowych rozwiązań technicznych. Omówienia dalszej współpracy oraz optymalnej oferty.

4

REALIZACJA ZLECENIA I UZYSKANIE DOFINANSOWANIA

Kompleksowy montaż instalacji wraz z formalnościami związanymi z przyłączeniem instalacji do sieci energetycznej. Uzyskanie dofinansowania z programu „Mój prąd”. Można uzyskać je dopiero po ukończeniu instalacji i przyłączeniu jej do sieci.

KORZYŚCI

ikona nowa zz-04

Pełna usługa dostarczenia oraz montażu wybranej instalacji

Realizujemy usługę montażu paneli słonecznych do A do Z. Wyręczamy klienta w formalnościach, obliczamy zapotrzebowanie, wykonujemy projekt i realizujemy go w terminie.

ikona nowa zz-05

Zadbanie o formalności z dystrybutorem energii

Dobrze znamy procedury związane z przyłączaniem mikroinstalacji. Sprawnie i skrupulatnie załatwiamy wszystkie potrzebne formalności z dystrybutorem energii za naszych klientów.

ikona nowa zz-06

Pomoc w otrzymaniu dofinansowania na usługę

Jesteśmy pośrednikami w programach dofinansowań instalacji fotowoltaicznych, takich jak „Mój Prąd”. Pomagamy w uzyskaniu środków: piszemy stosowne wnioski i nadzorujemy ich rozpatrywanie.

Zyskaj niezależność energetyczną!

Pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie, byś mógł już teraz stworzyć własną elektrownię na dachu swojego domu! Napisz do nas i uzyskaj darmową wycenę już dziś!