OFERTA DLA ROLNIKÓW

Gospodarstwo rolne z własną elektrownią!

Zagospodaruj połacie dachu stajni lub obory z zyskiem dla swojego gospodarstwa.

infografika-1

PANELE SŁONECZNE
W GOSPODARSTWIE ROLNYM

  • Zdecyduj się na ekologiczne i ekonomiczne źródło energii, pozwalające budować niezależność energetyczną. Pomagamy w uzyskaniu atrakcyjnych dofinansowań i dostosowujemy instalacje do rozmiaru gospodarstwa i zapotrzebowania energetycznego.

  • Dzięki instalacji fotowoltaicznej zaoszczędzisz na kosztach zużycia energii elektrycznej nawet o 90%!

  • Rolnicy decydujący się na inwestycję w panele słoneczne mogą skorzystać z ulgi inwestycyjnej odpisując 25% kosztów przedsięwzięcia od podstawy podatku rolnego, i w ten sposób obniżyć wartość należnego podatku przez kolejne 15 lat.

ZALETY REALZACJI INWESTYCJI Z FAST ENERGY

ikona nowa zz-04

Pewność najwyższej efektywności

Inżynierskie podejście naszej ekipy to gwarancja najwyższej jakości projektowanej i wykonywanej instalacji oraz jej efektywności. Zaufaj naszym fachowcom i ich doświadczeniu. 

ikona nowa zz-05

Szybki i sprawny montaż instalacji dopasowanej do twoich potrzeb.

Badamy zapotrzebowanie energetyczne gospodarstwa i dobieramy adekwatną instalację. Zlecenie realizujemy w ciągu miesiąca od podpisania umowy.

ikona nowa zz-06

Brak zbędnych formalności – załatwiamy je za Ciebie!

Pomagamy naszym klientom w pozyskaniu dofinansowań – piszemy wnioski i kontrolujemy ich rozpatrywanie. Załatwiamy też wszelkie formalności z dystrybutorem energii.  

JAK REALIZUJEMY NASZĄ USŁUGĘ

1

ZBADANIE INDYWIDUALNYCH POTRZEB KLIENTA

Ten etap to określenie zapotrzebowania energetycznego w celu doboru odpowiedniej wielkości instalacji. Zebranie podstawowych informacji o budynku: umiejscowienia, nasłonecznienia, zacienienia, w celu możliwości przedstawienia oferty.

2

PRZEDSTAWIENIE SPERSONALIZOWANEJ OFERTY

Przystępujemy do przedstawienia indywidualnej oferty dostosowanej do konkretnych potrzeb i preferencji danego klienta.

.

3

SPOTKANIE I OMÓWIENIE SZCZEGÓŁÓW MONTAŻU INSTALACJI

Osobiste spotkanie z klientem w celu przedstawiania szczegółowych rozwiązań technicznych. Omówienia dalszej współpracy oraz optymalnej oferty.

4

REALIZACJA ZLECENIA I UZYSKANIE DOFINANSOWANIA

Kompleksowy montaż instalacji wraz z formalnościami związanymi z przyłączeniem instalacji do sieci energetycznej. Uzyskanie dofinansowania z programu „Mój prąd”. Można uzyskać je dopiero po ukończeniu instalacji i przyłączeniu jej do sieci.

Zabezpiecz swoje gospodarstwo przed wzrostem cen energii elektrycznej!

Odlicz inwestycję od podatku rolnego oraz ciesz się oszczędnościami generowanymi przez instalację fotowoltaiczną. Napisz do nas lub zadzwoń i dowiedz się więcej.