Dowiedz się więcej o Fast Energy

NASZE DOŚWIADCZENIE

Fast Energy to nie korporacja, a małe przedsiębiorstwo skupione na jakości wykonywanych instalacji oraz relacjach z klientami.

Nasza firma składa się ze specjalistów – doświadczonych inżynierów elektryków, którzy brali udział w powstawaniu najnowocześniejszych inwestycji na terenie województwa łódzkiego. Zajmujemy się projektowaniem farm fotowoltaicznych dla większych przedsiębiorców. Inżynierskie podejście przekładamy również na realizowane dla klientów indywidualne instalacje fotowoltaiczne.

Współpracujemy wyłącznie z największymi dystrybutorami, a nasze instalacje montowane są przez certyfikowanych instalatorów Urzędu Dozoru Technicznego. Jest to gwarancją wykonania instalacji fotowoltaicznej najwyższej jakości zgodnie ze sztuką.

Korzyści ze współpracy z nami

ikona-korzyści-2

SPECJALIŚCI

Inżynierskie podejście do każdej instalacji – bezpieczeństwo i pewność prawidłowego działania instalacji.

ikona-korzyści-1

FACHOWCY

Certyfikowani instalatorzy – Profesjonalny montaż i pewność prawidłowego funkcjonowania.

ikona-korzyści-3

NIEZAWODNOŚĆ

Wykorzystanie podzespołów najwyższej jakości, począwszy od paneli słonecznych aż po osłony przewodów. Profesjonalizm w każdym calu.

STYL PRACY

ikona nowa z-22

Indywidualne podejście do klienta

Z każdym klientem ustalamy szczegóły instalacji fotowoltaicznej indywidualnie. Na podstawie wielu czynników obliczamy optymalną wielkość instalacji. Bierzemy pod uwagę wymagania zleceniodawcy, możliwości montażu, najwyższą osiągalną efektywność. Uwzględniając to przygotowujemy najkorzystniejszą możliwą ofertę.

ikona nowa z-21

Usługa kompleksowa

Świadczymy kompleksową usługę poczynając od obliczenia zapotrzebowania przez przygotowanie projektu, wybór elementów instalacji oraz montaż całości w oparciu o wcześniejsze ustalenia. Po naszej stronie leży również załatwienie formalności z dystrybutorem energii elektrycznej oraz pozyskanie dofinansowania.

ikona nowa z-20

Zlecenie wykonywane w terminie

Odpowiednie przygotowanie do realizacji zlecenia, doświadczenie na rynku oraz inżynierskie podejście naszej ekipy do każdej instalacji skutkuje terminową realizacją zleceń.

Zawsze wywiązujemy się z ustaleń wynikających z projektu i planu pracy.

Zainwestuj w swoją własną elektrownię!

Oszczędzaj na rachunkach i dbaj o jakość powietrza. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci uzyskać niezależność energetyczną. Załatwimy za Ciebie formalności i pomożemy uzyskać dofinansowanie.