WYGODNE FINANSOWANIE

WSPARCIE W POZYSKIWANIU FINANSOWANIA INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH

Aktualnie dostępnych jest wiele możliwości uzyskania środków pieniężnych na instalację fotowoltaiczną: dofinansowania, dotacje, ulgi termomodernizacyjne.

Instalacje fotowoltaiczne klasyfikują się do wszystkich projektów obejmujących ofertę finansowania inwestycji z zakresu efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii (OZE).

Co więcej określenie „termomodernizacja” obejmuje w swojej definicji wymianę (całkowitą lub częściową) źródła energii na odnawialne lub wysokosprawną kogenerację, dzięki czemu wszelkie przedsięwzięcia dotyczące paneli słonecznych klasyfikują się w tym zakresie.

Mnogość i różnorodność sposobów finansowania instalacji fotowoltaicznej pozwala na dobór dogodnego wsparcia finansowego w preferowanej formie (dotacja, kredyt) zarówno dla osoby fizycznej, rolnika jak i przedsiębiorcy.

Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie udzielać kompleksowych i rzetelnych informacji na temat każdego z dostępnych sposobów finansowania oraz udzielić pomocy w jego uzyskaniu.

 • zł-ikona

  Dofinansowanie z programu „Mój prąd”

  Program dofinansowania mikroinstalacji fotowoltaicznych do 10kW. Maksymalna wartość dotacji: 5 000 zł. Program skierowany jest do osób fizycznych wytwarzających energię elektryczną na własne potrzeby.

 • zł-ikona

  Ulga termomodernizacyjna

  Odliczenie od podstawy podatku dochodowego kosztów poniesionych na realizację przedsięwzięcia termomodernizacyjnego (w budynku mieszkalnym jednorodzinnym).

 • zł-ikona

  Premia termomodernizacyjna

  Instrument udostępniany przez Bank Gospodarstwa Krajowego, którego celem jest częściowa refundacja kosztów poniesionych na termomodernizację budynków.

 • zł-ikona

  Dofinansowania z Regionalnych Programów Operacyjnych i programów państwowych

  Obecnie dostępne są oferty finansowania w ramach programów regionalnych i ogólnokrajowych umożliwiających zdobycie środków pieniężnych z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego jak i środków państwowych.

 • zł-ikona

  Kredyty na instalacje fotowoltaiczne

  Alior Bank – kredyt na preferencyjnych warunkach

  BOŚ Bank – EKOkredyt na fotowoltaikę

  PKO Bank Polski – Ekopożyczka

RZETELNA INFORMACJA I POMOC W UZYSKANIU ŚRÓDKÓW NA TERMOMODERNIZACJĘ

finanse-ikona-3v3

Formalności związane z programem "Mój prąd"

Jako oficjalny partner programu „Mój prąd” załatwiamy wszelkie formalności z nim związane. Działając w imieniu osób fizycznych możemy składać wnioski o dofinansowanie w ich imieniu. Wszelka dokumentacja związana z dotacją jest po naszej stronie, klient otrzymuje jedynie pieniądze na konto.

finanse-ikona-2

Indywidualne doradztwo w sprawie ulgi, premii i dofinansowań regionalnych

Podpowiadamy klientom jak prawidłowo odliczyć ulgę termomodernizacyjną. Na temat premii termomodernizacyjnej i dofinansowań regionalnych, które dedykowane są konkretnym odbiorcom (przedsiębiorcy, jednostki samorządów terytorialnych) prowadzimy indywidualne rozmowy, dobierając najkorzystniejsze rozwiązania. 

finanse-ikona-1

Pomoc w wyborze atrakcyjnego kredytu i przeliczenie kosztów pożyczki

Na życzenie klienta przedstawiamy informacje na temat najbardziej opłacalnych kredytów bankowych dla fotowoltaiki, przeliczając również koszty z nimi związane. Doradzamy najbardziej korzystne pożyczki i pomagamy je uzyskać.

Pomagamy uzyskać finansowanie instalacji fotowoltaicznej

Chcesz płacić niższe rachunki? Skorzystaj z dostępnych ulg i zbuduj taniej własną elektrownię słoneczną. Udzielamy rzetelnego doradztwa w wyborze formy finansowania. Skontaktuj się z Nami, aby uzyskać szczegółowe informacje.